Op en top verbouwd en verduurzaamd, met energielabel A+++ en zeer lage energiekosten!
Met het oog op een duurzame toekomst is dit het ultieme droomhuis, op een mooie plek in Ede. Waar anderen praten over een warmtepomp, een energiemanagementsysteem en een thuisbatterij, is het bij deze woning al aanwezig! Er zijn maar liefst 26 zonnepanelen geplaatst, de woning is gasloos en de energiekosten zijn zeer laag. Verder heeft deze woning een mooie veranda, gemoderniseerde keuken, gerenoveerde badkamer, vier slaapkamers en een stijlvolle voor- en achtertuin.
Verduurzaming
Voordat we over de buurt gaan praten, eerst over de verduurzaming. Vanaf 2020 is de woning vrijwel volledig gemoderniseerd en met veel aandacht voor kwaliteit, comfort en duurzaamheid afgewerkt. 26 zonnepanelen met een Enphase systeem, een thuisbatterij, driedubbel HR+++ glas, een warmtepomp en 3 airco-units zorgen voor een huis met duurzaam comfort. Recent is energielabel A+++ verstrekt, wat resulteert in zeer lage energiekosten.
Deze instapklare woning combineert modern wooncomfort, hoogwaardige installaties, uitstekende energieprestaties en lage maandelijkse energiekosten. Een ideale woning voor wie zorgeloos, comfortabel en duurzaam wil wonen.
Wonen in De Singels
Vlak om de hoek zijn de bioscoop, enkele horecagelegenheden en het zeer complete winkelcentrum Stadspoort Ede. Ook een huisarts, apotheek en bushalte zijn binnen handbereik. Aan de andere kant van de geluidswal, die als wijngaard wordt gebruikt, zorgt de A12 voor een goede autoverbinding richting Arnhem en Utrecht.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
De eerste indruk is… fantastisch! Aan de buitengevel van de berging hangt een autolader, je ziet de eerste vier zonnepanelen en de voortuin is geheel betegeld. Achter de stijlvolle voordeur is de hal, met de trap naar de eerste verdieping. Naast de meterkast is de toiletruimte en op meerdere plekken is de hal afgewerkt met houten wandpanelen.
Het brede zitgedeelte, met houten wandpanelen, is aan de achterzijde. Er hangt een airco-unit en dubbele deuren geven toegang tot de tuin. De wanden zijn gestuct en de laminaatvloer van brede delen past bij meerdere interieurstijlen.
Vlak naast het eetgedeelte is een doorgang naar de keuken, waar een mooie U-opstelling staat. Je oog valt op het houtlook aanrechtblad, de donkere wandtegels en de zwarte greepjes. De inductie kookplaat, afzuigkap, oven, kokend waterkraan en vaatwasser zijn ingebouwd. Nodig familie en vrienden maar uit voor een etentje, want deze keuken biedt alle tools om lekker te koken!
Eerste verdieping:
Eerst gaan we naar de geheel vernieuwde badkamer, met een combinatie van marmerlook en een houtlook. Aan de rechterzijde staat het bad en verder zijn er een douche, toilet, zwarte kranen en een badmeubel met ronde waskom in deze mooie ruimte.
Naast de badkamer is een ruime slaapkamer, met uitzicht op de rustige straat. De master bedroom met airco en de logeer-/werkkamer, beide met een groot dakraam, zijn aan de achterzijde. Qua afwerking zijn alle kamers klaar om in te richten!
Tweede verdieping:
Niet alleen de begane grond en eerste verdieping, maar ook de tweede verdieping heeft de wowfactor. Op de overloop, bij de trap, hangt de derde airco-unit en achter de schuifdeur is een ruime slaapkamer. Er ligt laminaat op de vloer en op de overloop is plek voor de wasapparatuur.
Exterieur:
Dubbele deuren geven toegang tot de prachtige tuin, met een luxe veranda en een zomerse palmboom. Grote tegels maken de tuin heel ruimtelijk en de houten berging, over de breedte van de tuin, zorgt dat er genoeg plek is voor de fietsen. Vanuit deze berging is er toegang tot de steeg.
Bijzonderheden:
– Algehele verbouwing vanaf 2020 met veel aandacht voor kwaliteit, comfort en duurzaamheid;
– Verwarming en warm water via een warmtepomp (Mitsubishi Ecodan 8 kW en een 200 liter boiler);
– Drie Mitsubishi airco-units van 3,5 kW in de woonkamer, master bedroom en op de tweede verdieping;
– 26 zonnepanelen met een Enphase-systeem en een thuisbatterij (capaciteit van meer dan 15 kWh);
– Kunststof kozijnen met HR+++ glas (inclusief dakramen);
– Geheel vernieuwde elektrische installatie, inclusief 3-fase aansluiting;
– Mooi aangelegde tuin (zuid) met een veranda en achterom;
– Energielabel A+++.