Duurzaam, uitstekend onderhouden en een fraaie tuin
In een rustig woonhofje staat deze uitstekend onderhouden twee-onder-een kapwoning met een garage, oprit, vier slaapkamers en een fraai aangelegde tuin. Op het dak liggen 14 zonnepanelen, en de keuken is, net als de badkamer, smaakvol vernieuwd. Er kunnen twee auto’s op de oprit staan, en rechts van de garage staat een overkapping met een eigen achterom. Als je geen zin hebt om te klussen en verbouwen, dan past dit huis perfect bij jou!
Welkom in Corlaer, een rustige en kindvriendelijke wijk net buiten het centrum. De winkels, speciaalzaken, restaurants en andere voorzieningen zijn op loop-/fietsafstand. Vlak om de hoek zijn twee basisscholen, waaronder een Daltonschool, en aan de Frieswijkstraat is een supermarkt met slijterij. Met de bus en trein zijn omliggende dorpen en steden goed bereikbaar, en via diverse uitvalswegen zijn de A1 en A28 goed bereikbaar.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
De eerste indruk is zo belangrijk… en bij deze woning is deze indruk uitstekend! Aan de rechterzijde, aan het einde van de oprit, is de overdekte entree. In de hal zie je de open trap met hardhouten treden, de meterkast en de toiletruimte.
In de woonkamer ligt, net als in de hal en keuken, een mooie pvc vloer. Deze vloer past goed bij het behang in de woonkamer, de zwarte deur naar de hal en de betonlook keukenopstelling. Het bijna 5.80 meter brede zitgedeelte is aan de voorzijde en het eetgedeelte, met ruimte voor een 6-persoonstafel, bij de serre met openslaande deuren naar de tuin.
Vanaf de eettafel is het een paar stappen naar de verrassend ruime keuken, waar een fraaie hoekopstelling met een houtlook blad staat. De inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelkast en vriezer zorgen voor vele jaren kook- en bakplezier.
Naast de keuken is de aangebouwde garage, te bereiken vanuit de tuin en via de dubbele deuren aan de voorzijde. Met een lengte van iets meer dan 6 meter is er genoeg plek voor de auto en de (kinder)fietsen. Voor de fietsen kan ook de overkapping worden gebruikt, rechts van de garage.
Eerste verdieping:
Het raam in de zijgevel zorgt voor veel lichtinval op de overloop, en bij de trappen naar de begane grond en tweede verdieping. Vanaf deze overloop zijn drie slaapkamers te bereiken, twee aan de voorzijde en een aan de achterzijde. Een van de kamers aan de voorzijde is de master bedroom, met openslaande deuren naar het balkon.
De vernieuwde badkamer, met een groot raam in het schuine dak, is een plaatje. Je hebt de beschikking over een inloopdouche, een badmeubel met wastafel en een wandcloset.
Tweede verdieping:
De vierde slaapkamer, met een dakraam en volop bergruimte, is op de tweede verdieping. Deze kamer is heel licht, goed afgewerkt en wordt nu als sportruimte gebruikt. Op de overloop is onder andere ruimte voor de wasapparatuur, en kun je veel spullen opbergen in de schuinten van het dak.
Exterieur:
Ga je via de woonkamer of de keuken naar de diepe achtertuin? Eenmaal buiten zie je veel groen, een mooie pergola, een terras met veel zon en een overdekt terras. Zo is er altijd een fijne plek, met genoeg plek om bezoek te ontvangen. Een eigen achterom is er, via de overkapping naast de garage. Op de oprit is ruimte voor meerdere auto’s, en de zij- en voortuin maken van dit huis een droomhuis.
Bijzonderheden:
– Dak-, gevel- en vloerisolatie;
– Houten kozijnen met isolerende beglazing;
– 14 zonnepanelen aan de voorzijde;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit Topline, 2008, eigendom);
– Aangebouwde garage en een oprit voor meerdere auto’s;
– Moderne keuken en badkamer;
– Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping;
– Ruime tuin met een grote overkapping, overdekt terras en een eigen achterom;
– Energielabel A++.