Christiaan de Boer
D
Contact of bezichtiging
Aantal woningen
39
Prijs
€ 425.000,- t/m € 925.000,-
Woonoppervlakte
88 m2 t/m 165 m2
Achter de schermen is de projectontwikkelaar met de aannemer en architect druk bezig met het uitwerken van de verkoopstukken voor Helden van de Heide fase 2. We doen er alles aan om in februari van 2023 in verkoop te gaan.
Zodra de verkoop start, is alle verkoopdocumentatie van de woningen op de projectwebsite beschikbaar. Als je als belangstellende ingeschreven staat, word je vanzelf op de hoogte gehouden van het laatste nieuws. Mis niets en meld je nu alvast aan op de projectwebsite of schrijf je in voor een van de appartementen die nu al te koop zijn in fase 1.
Op een unieke plek waar de historie van het kazerneterrein zichtbaar in de straten terug te vinden is, komen prachtige appartementen. Vloerverwarming, eigen zonnepanelen een mogelijkheid tot het laden van een elektrische auto op je eigen parkeerplaats zijn bij de prijs inbegrepen. Naast dat de appartementen duurzaam en van alle gemakken voorzien zijn, beschikken ze ook nog eens over ruime leefkeukens, lichte livings en royale terrassen met prachtig uitzicht over heide en bos. Hier vind je een plek om te borrelen met de buren in de keuken of voor een koffie in de ochtendzon op het balkon.
In Helden van de Heide fase 2 komen 35 prachtige 3-kamer appartementen beschikbaar. Deze luxe appartementen zijn gelegen op een unieke locatie tussen de Ginkelse heide en het Sysseltse bos. Dit is de plek waar je na een lange dag thuiskomt. In de zomermaanden geniet je van de avondzon op jouw ruime balkon. Op de koudere dagen borrel je samen met je buren in de gezamenlijke huiskamer. Rust en gezelschap, natuur en luxe – hier heb je alles bij de hand.
Praktisch en ruim
De 3-kamer appartementen zijn verdeeld over de 8 verdiepingen van complex De Elias en hebben allen een nét iets andere inrichting. De woonruimte beslaat tussen de 84 en 99m2 en alle appartementen beschikken over 2 slaapkamers. Ideaal wanneer je bijvoorbeeld kleiner gaat wonen maar de kleinkinderen nog wel af en toe komen logeren. Op zonnige dagen ga jij erop uit in de groene omgeving of geniet je van de zon (én rust) op jouw heerlijke balkon.
In Helden van de Heide fase 2 komen 4 unieke penthouses beschikbaar. Met een oppervlakte van tussen de 110 en 157m2 en maar liefst 3 slaapkamers zijn deze penthouses de parels van dit complex! Qua ruimte én luxe zit je hier perfect. Geniet van de privacy en rust in jouw meer dan riante woonkamer of op het dakterras. Toch behoefte aan gezelschap? In de gedeelde woonkamer op de begane grond van complex de Elias zoek je in een handomdraai de reuring op.
Ruimte en luxe
Naast de riante woonkamer, keuken en 3 slaapkamers beschikken de penthouses over een ruime berging. Zo ben je van voldoende opbergruimte voorzien. Ook jouw auto zet jij gemakkelijk in de parkeergarage onder het complex. Bij de penthouses zitten maar liefst 2 parkeerplaatsen inbegrepen! De gloednieuwe badkamer is standaard ingericht met tegelwerk en sanitair van Villeroy & Boch. Drie van de vier penthouses hebben zelfs een 2e badkamer. Ideaal!
Wil je iets unieks in handen hebben en deze toplocatie tot jouw nieuwe thuis rekenen? Zie jij jezelf hier al wonen? Dan is dit het moment om je interesse door te geven via de projectwebsite.
Reageer op dit project