OPEN HUIS – Op zaterdag 1 april a.s. doet deze woning mee met de landelijke NVM Open Huizen Dag! Op die dag kun je de woning zonder afspraak en vrijblijvend komen bezichtigen tussen 11:00 en 15:00 uur. Van harte welkom!
Luxe, ruim en levensloopbestendig wonen
Ben je op zoek naar een ruime, goed onderhouden vrijstaande woning met een slaap- en badkamer op de begane grond, een mooi aangelegde tuin en ruime parkeergelegenheid op eigen terrein? Op de hoek met de Domstraat staat deze stijlvolle villa met een woonoppervlakte van meer dan 200m2. In totaal zijn er vier slaapkamers en twee badkamers; perfect voor een gezin en voor (klein)kinderen die komen logeren. De luxe keuken is in 2017 vernieuwd en voor de garage is een dubbele oprit gemaakt. De rondom gelegen tuin is fraai aangelegd, goed onderhouden en heeft een houten veranda die grenst aan de vijver. Hier vindt u een aangename verrassing: een infraroodsauna voor meerdere personen.
De locatie ten westen van Nijkerkerveen, op fietsafstand van Nijkerk en Amersfoort, is uitstekend. Zo zijn het Corlaer College en het treinstation Amersfoort Vathorst op fietsafstand. Nijkerkerveen is een gezellig dorp met een supermarkt, basisschool en sportfaciliteiten waaronder de voetbalvereniging Veensche Boys.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Aan de voorzijde is de fraaie, overdekte entree met dubbele deuren naar de hal. In de kleurrijke hal zie je de hardhouten trap naar de eerste verdieping, een hoge vide en de garderobenis. De ruime toiletruimte is ingedeeld met een wandcloset en fonteintje.
De speels ingedeelde woonkamer heeft een mooie verdeling tussen het zit- en eetgedeelte. Het zitgedeelte van circa 30m2 heeft een mooie erker, een schuifpui naar de tuin, stijlvol tapijt op de vloer en een inbouwhaard met mooie schouw en een natuurstenen plateau. In het eetgedeelte ligt dezelfde leisteen vloer als in de keuken en bijkeuken. Het eetgedeelte heeft een oppervlakte van circa 17m2 en biedt genoeg ruimte om een grote eettafel neer te zetten.
In 2017 is de keuken verbouwd tot een ruimte boordevol sfeer en comfort. De hoekopstelling heeft een extra eiland, waaraan meerdere stoelen kunnen staan. Achter de mooie keukenfronten met zwarte handgrepen is veel bergruimte en alle benodigde apparatuur (merendeels van Miele) is ingebouwd: een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, stoomoven en koelkast. Met uitzondering van de vaatwasser is alle inbouwapparatuur 4 jaar oud. De keuken grenst aan de bijkeuken/wasruimte, waar vanuit de tuin bereikbaar is.
De 4 meter brede, geïsoleerde garage heeft een sectionaalpoort naar de oprit, een deur naar de tuin en een vlizotrap naar de bergzolder. Dit is een uitstekende ruimte voor de auto, fietsen en het tuin-/klusgereedschap. Gelijkvloers wonen is mogelijk dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond. De badkamer is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, handdoekenradiator en een wastafelmeubel. In de aangrenzende slaapkamer is genoeg ruimte voor een groot bed en is een vaste garderobekast met hoogglans schuifdeuren en verlichting gemaakt.
Eerste verdieping:
Via de open, hardhouten trap bereik je de overloop, die dankzij de vide heel ruimtelijk oogt. Vanaf de overloop zijn drie ruime slaapkamers te bereiken. De schuine daken, hoge nok en grote ramen zorgen voor prachtige slaapkamers die heel ruimtelijk ogen. Alle kamers hebben bergruimte in de schuinte van het dak en hoogwaardig tapijt op de vloer. Vanuit de achterste slaapkamer is de bergzolder boven de garage te bereiken.
De tweede badkamer is ingedeeld met een douche, toilet en wastafel. De gebruikte materialen en kleuren zijn hetzelfde als de toiletruimte en badkamer op de begane grond.
Exterieur:
Deze levensloopbestendige villa staat op een hoekperceel van 730m2. Op de dubbele oprit aan de voorzijde is parkeergelegenheid voor meerdere auto’s en de groenblijvende hagen zorgen, net als de bomen en andere beplanting, voor privacy. De rondom gelegen tuin is fraai aangelegd met een grote variatie aan beplanting en bestrating. Blikvanger is de grote, houten veranda die grenst aan de vijver. Verrassend is de aanwezigheid van een infraroodsauna onder de veranda; een heerlijke plek om tot rust te komen.
Bijzonderheden:
– Houten kozijnen, voorzien van isolerende beglazing;
– De woning heeft dak-, spouwmuur- en vloerisolatie;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (2 jaar oud);
– Vloerverwarming in een deel van de keuken en berging;
– De veranda is in 2012 gebouwd;
– Energielabel B.