Stijl, sfeer en luxe op topniveau
Bewoners: “Het is een heerlijk huis voor ons gezin, onze mooiste herinnering aan dit huis is dat onze zoon hier zijn eerste stapjes heeft gezet. Met elkaar genieten van de tuin in de zomer en lekker bij de houtkachel in de winter.”
Deze vrijstaande jaren ’30 woning is enkele jaren geleden getransformeerd in een huis boordevol luxe en sfeer. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde zijn de begane grond en eerste verdieping fors vergroot. Schuin achter de woning staat een meer dan 15 meter diepe garage/werkplaats met een grote werkkamer op de eerste verdieping. De eigenaar heeft deze woning met veel liefde, kennis en ervaring verbouwd tot een ‘thuis’ die zo uit een woonmagazine lijkt te komen.
De woning staat in de mooie, gezellige Schaapsweg in Ede-West. Volg de Molenstraat richting het centrum, de supermarkt en het treinstation. Basis- en middelbaar onderwijs zijn vlakbij en je geniet van de karakteristieke sfeer die Ede-West zo geliefd maakt.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Via de brede trap kom je bij de entree van deze fantastische woning. In de hal zie je dat de woning is verbouwd met behoud van karakteristieke elementen. De granitovloer, geschilderde lambrisering, het hoge plafond, de paneeldeuren en het glas-in-loodraam vormen een smaakvol geheel. Links in de hal is de meterkast en in de hal is een trap naar de wijn-/provisiekelder.
De woning is niet alleen verbouwd maar ook aan de achterzijde fors uitgebouwd. Het resultaat is een woonkamer en-suite van meer dan 11 meter diep. Aan de voorzijde is de zitkamer met grote ramen aan twee zijden en een inbouwhaard. Zowel de wanden als het plafond zijn gestuct en de houten vloer past goed bij de rustige kleuren op de muren.
Achter de zwarte en-suite deuren is de zeer ruime eetkamer met openslaande deuren naar de tuin. Er is een op maat gemaakte bank gemaakt en de keuken heeft een gezellige bar voor twee personen. De op maat gemaakte keukeninrichting heeft een betonnen blad, Quooker heetwaterkraan en inbouwapparatuur van Siemens: een groot gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven/magnetron en een koel-/vriescombinatie. Door de grote ramen heb je mooi uitzicht naar de Molenstraat.
In de eetkamer is de toegang tot het portaal met een vaste kast, een deur naar de tuin en de toiletruimte met fonteintje. In de kast is onder andere ruimte voor de wasapparatuur en in het portaal zie je mooie, roze wandtegels gecombineerd met grijs stucwerk.
Eerste verdieping:
Niet alleen op de begane grond maar ook op de eerste verdieping is de woning uitgebouwd. Het resultaat is een ruime slaapverdieping met drie slaapkamers, een overloop en de mooie badkamer. De wanden en plafonds zijn gestuct, de paneeldeuren zijn voorzien van zwarte deurklinken en op nagenoeg de hele verdieping ligt een witte, houten vloer.
De luxe badkamer (2018) is een plaatje. Het vrijstaande bad is elegant vormgegeven en aan de linkerzijde is de ruime inloopdouche met stortdouche. Verder zie je een houten meubel met twee waskommen, mooie wandkranen en een nis met het tweede toilet. De prachtige tegels en het stucwerk zorgen voor een badkamer die zo uit een woonmagazine lijkt te komen.
Aan de achterzijde is de masterbedroom met zicht tot in de nok en twee vaste kasten. Naast deze kamer is een mooie kinderkamer en aan de voorzijde is de slaapkamer ingericht als werk- en kastenkamer.
Zolder:
Er is een vaste trap naar de geïsoleerde, geheel bevloerde bergzolder van 7.80 meter diep en een goede stahoogte in de nok.
Garage met werkkamer:
Schuin achter de woning staat de meer dan 15 meter diepe en compleet geïsoleerde garage (2019) met een vaste trap naar een grote werkkamer. De garage is ingericht als werkplaats en heeft veel lichtinval door de grote ramen en openslaande deuren. Op de bovenverdieping is een mooi afgewerkte, geïsoleerde en sfeervolle werkkamer met een pantry.
Exterieur:
De voor- en achtertuin zijn opnieuw aangelegd in een moderne stijl, wat goed past bij de uitstraling van de woning. De voortuin heeft meerdere niveaus, mooie beplanting en een brede trap naar de voordeur. Op de diepe oprit met houten poort is ruimte om meerdere auto’s te parkeren. Aan de rechterzijde is een zijtuin, aangelegd in dezelfde stijl als de voortuin.
Vanuit de eetkamer en het portaal stap je de diepe achtertuin in. Bewonder het grote terras met pergola, het gazon en het overdekte terras in Ibiza-stijl. Alles klopt; van de grote tuintegels tot de houten schuttingen en de beplanting. Het overdekte terras is groot genoeg voor een loungeset en een grote eettafel.
Bijzonderheden:
– De buitengevels zijn in 2018 gereinigd, geïsoleerd en opnieuw gevoegd;
– Het gehele dak, inclusief isolatie en dakbedekking, is in 2018 vernieuwd;
– Hardhouten (mahonie) kozijnen met isolerende beglazing (m.u.v. raam boven de voordeur en het glas-in-loodraam in de hal);
– Verwarming en warm water via twee HR-ketels (woning en garage met werkkamer);
– Vloerverwarming op de begane grond (m.u.v. de hal) en in de badkamer;
– De gehele elektrische installatie is in 2017/2018 vernieuwd;
– Stijlvol, prachtig verbouwde woning op een mooie plek in Ede.