Zoek een woning

Huurwoningen

Exclusief wonen

Nieuwbouwprojecten

Altijd op de hoogte blijven van ons actuele woningaanbod?

Download dan onze GRATIS app

Home > Over ons > Onze specialisten

Onze specialisten

Medewerkers kantoor Ede

Nick de Boer

Register Makelaar en Taxateur

06-21877701
nick@domicilie.nl

"Het initiatief ligt bij ons"

Dennis van den Heuvel

Register Makelaar en Taxateur

06-55777927
dennis@domicilie.nl

"Elke transactie heeft zijn eigen verhaal"

Alfred Groenendijk

Register Makelaar en Taxateur

06-51360549
alfred@domicilie.nl

 

Joyce Stroomberg

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur

06-82746052
joyce@domicilie.nl

"Met volle energie gaan wij tot het uiterste om elke verkoop of aankoop tot een succes te maken."

Miranda van de Kraats

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
backoffice@domicilie.nl

 "Alles tot in de puntjes regelen voor opdrachtgevers en relaties, dat geeft mij voldoening!"

Pauline Karssenberg

Medewerker Commerciële Binnendienst 

0318-693502 
ede@domicilie.nl

"Of het nu gaat om een brochure, een woningpresentatie op Funda of een koopakte, ik ben pas tevreden als een opdrachtgever dat ook is."

Floor Vermeulen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Ik voel me thuis in een klantgerichte rol en geniet van het contact met mensen."

Mirte van Manen

Marketing- en communicatiemedewerker

0318-693502
mirte@domicilie.nl

"Samen gaan we innoverend te werk om ons kantoor én onze woningen optimaal op de kaart te zetten."

 

Anke Smink

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur
Specialist Exclusief Wonen

0318-693502
anke@domicilie.nl 

"We vormen een ijzersterk team dat gebruik maakt van elkaars kwaliteiten"

Eline van Beekhoven

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Wij nemen onze opdrachtgevers graag zoveel mogelijk werk uit handen, zodat die meer tijd en energie hebben voor hun dagelijkse bezigheden."

Medewerkers kantoor Nijkerk

Ben van de Velde

Register Makelaar en Taxateur

033-2000181
06-30390208
ben@domicilie.nl

"Mijn passie? Het beste resultaat bereiken!"

Anne Bonestroo

Adviseur wonen

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl

"Bij aankoop en verkoop zorgen wij voor het complete plaatje"

Peterjan van Rijswijk

Adviseur Bedrijfshuisvesting 

033-2000181
06-21200078
peterjan@domicilie.nl

 

"Kennis en kunde zijn cruciaal om onze opdrachtgevers en kopers/huurders zo goed mogelijk te begeleiden. Daarmee maken wij als Domicilie-makelaars het verschil"