Zoek een woning

Huurwoningen

Exclusief wonen

Nieuwbouwprojecten

Altijd op de hoogte blijven van ons actuele woningaanbod?

Download dan onze GRATIS app

Home > Over ons > Onze medewerkers

Onze medewerkers

Nick de Boer

Register Makelaar en Taxateur Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed

06-21877701
nick@domicilie.nl

"Een actieve opstelling en heldere communicatie zijn de basis van een goede dienstverlening."

Dennis van den Heuvel

Register Makelaar en Taxateur Wonen

06-55777927
dennis@domicilie.nl

"Een goede makelaar is persoonlijk betrokken en neemt de tijd voor mensen."

Alfred Groenendijk

Register Makelaar en Taxateur Wonen & Landelijk Vastgoed
Rentmeester NVR

06-51446535
alfred@domicilie.nl

"Met een breed netwerk van aanbieders en zoekers brengen wij mensen en wensen bij elkaar."

Christiaan de Boer

Adviseur Wonen
Specialist Nieuwbouw

06-11171804
christiaan@domicilie.nl

 "Nieuwbouw zit ons in het bloed. Door onze strategische houding en actieve benadering tillen we samen uw project naar een hoger niveau."

Valentyn Westerik

Adviseur Wonen

06-51914185
valentyn@domicilie.nl

"Mijn doel bij elke verkoop? Samen met de opdrachtgever een plezierig en zorgeloos verkooptraject doorlopen met het beste resultaat!"

Peterjan van Rijswijk

Adviseur Bedrijfshuisvesting 

06-21200078
peterjan@domicilie.nl

 
"Kennis en kunde zijn cruciaal om onze opdrachtgevers en kopers/huurders zo goed

mogelijk te begeleiden."

Joyce Stroomberg

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur Wonen
Specialist Exclusief Wonen

06-82746052
joyce@domicilie.nl

"Met volle energie gaan wij tot het uiterste om elke verkoop of aankoop tot een succes te maken."

Anne Bonestroo

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur Wonen

033-2000181
nijkerk@domicilie.nl

"Bij aankoop en verkoop zorgen wij voor het complete plaatje."

Carola Vorstenbosch

Medewerker Commerciële Binnendienst
& Assistent Makelaar

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Wij nemen onze opdrachtgevers graag zoveel mogelijk werk uit handen, zodat die meer tijd en energie hebben voor hun dagelijkse bezigheden."

Sanne Spinhoven

Medewerker Commerciële Binnendienst
& Stylingadviseur Wonen

0318-693502
ede@domicilie.nl

 "Of het nu gaat om een brochure, de presentatie op Funda of het maken van een koopakte, we zijn pas tevreden als de opdrachtgever dat ook is."

Heleen Evers

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

 "Alles tot in de puntjes regelen voor opdrachtgevers en relaties, dat geeft voldoening!"

Linsey van de Vendel

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Wij zijn vaak het eerste aanspreekpunt voor relaties en opdrachtgevers. Dat contact moet meteen goed zijn."

Floor Vermeulen

Medewerker Commerciële Binnendienst

0318-693502
ede@domicilie.nl

"Ik voel me thuis in een klantgerichte rol en geniet van het contact met mensen."

Mirte van Manen

Marketing- en communicatiemedewerker

0318-693502
mirte@domicilie.nl

"Samen gaan we innoverend te werk om ons kantoor én onze woningen optimaal op de kaart te zetten."

 

Anke Smink

Kandidaat Register Makelaar en Taxateur

0318-693502
anke@domicilie.nl 

"We vormen een ijzersterk team dat gebruik maakt van elkaars kwaliteiten"