Ruime hoekwoning met oprit, om de hoek van de Dorpsstraat
LET OP: Deze woning wordt verkocht door Woonstede. Deze woning wordt op dit moment uitsluitend verkocht aan huurders van een woningcorporatie (sociale huurwoning), uit de gemeente Ede of Scherpenzeel. De verkoopperiode voor deze huurders duurt tot 4 november 2025 12:00 uur. Biedingen van huurders moeten voor dit tijdstip binnen zijn. Vanaf 5 november 2025 wordt de woning op de vrije markt aangeboden. Voor meer informatie: www.woonstede.nl/nieuws/huurders-krijgen-voorrang-bij-verkoop-huurwoningen/
Voor de verkoop van deze woning gelden de volgende voorwaarden:
1. U bent huurder van een sociale huurwoning (van een woningcorporatie) en woonachtig in de gemeente Ede of Scherpenzeel.
2. Na koop van de woning komt uw huurwoning vrij voor verhuur.
3. De woning wordt aangeboden tegen taxatiewaarde, bieden kan vanaf dit bedrag.
4. Als er voor eerdergenoemde datum geen biedingen zijn ontvangen van huurders, dan wordt de woning opnieuw te koop aangeboden voor alle overige geïnteresseerden.
Wanneer bent u huurder van een sociale huurwoning?
1. U staat ingeschreven in de gemeente Ede of Scherpenzeel.
2. U huurt een woning of appartement van een woningcorporatie die valt binnen de huurgrenzen van sociale huur. Wilt u zeker weten of dit voor uw woning geldt, neem
dan contact op met uw verhuurder.
3. Uw naam staat op het huurcontract. Wat is het voordeel?
• U heeft als huurder vier weken de tijd om te kijken en te kopen, voordat de woning in de vrije verkoop komt.
Wat een leuke woning is dit, in het mooie Lunteren! De ligging is fraai, in een rustige straat en om de hoek van de bekende Dorpsstraat. In de woonkamer met open keuken word je verrast door de ruimte en op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers. De badkamer is, net als de toiletruimte, vernieuwd waardoor je geen aannemer hoeft in te schakelen. Er is een vaste trap naar de tweede verdieping, waar een extra slaapkamer of werkkamer gerealiseerd kan worden.
Na een paar minuten lopen sta je in de Dorpsstraat en Het Nieuwe Erf, omringd door winkels en speciaalzaken, is nog geen 500 meter lopen. Aan de Dorpsstraat is de bushalte en met de fiets zijn de sportclubs, basisschool en andere voorzieningen goed bereikbaar. De snelweg A30 zorgt voor goede verbindingen met Ede, Barneveld en de snelwegen A1/A12.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Een goed begin is de oprit, waardoor je op eigen terrein kunt parkeren. Vanaf hier loop je naar de entree, links van de berging. De berging, voor de fietsen en het tuingereedschap, is ook vanuit de achtertuin bereikbaar.
De hal heeft, net als de rest van de woning, een ruime opzet. Naast de meterkast is de vernieuwde toiletruimte en aan de andere kant van de hal is de trap naar de eerste verdieping. De vloer en wanden kun je naar eigen idee gaan afwerken, waardoor het huis straks bij jouw persoonlijke smaak past.
Met een totale lengte van circa 9 meter is de woonkamer met open keuken lekker ruim. Het keukenblok zonder apparatuur is aan de voorzijde, met uitzicht naar de rustige straat en aan de achterzijde is plek voor een grote zithoek. Openslaande deuren geven toegang tot de tuin en onder de kast is een handige bergkast. En de eettafel? Die kan gezellig in de keuken staan!
Eerste verdieping:
Deze verdieping is ingedeeld met drie slaapkamers, de badkamer en een bergkast. De master bedroom is aan de voorzijde, over de hele breedte van het huis. Vanuit de slaapkamers aan de achterzijde kijk je niet alleen naar de tuin, maar ook richting de Monseigneur Nolensstraat en de Dorpsstraat.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de zolderkamer, met de HR-ketel en de ventilatie-unit. Met een groot dakraam, dakkapel of een dakopbouw kun je deze ruimte transformeren in een grote slaapkamer met een overloop of trapportaal.
Verrassend is de grootte van de badkamer die, net als de toiletruimte beneden, is vernieuwd. Naast het toilet hangt een wastafel, met een planchet en een spiegel, en aan de andere kant is de ruime douche. Ook de aansluiting voor de wasmachine is in de badkamer.
Exterieur:
Niet alleen de woning, maar ook de achtertuin is verrassend ruim. Er zijn meerdere terrassen en veel groen, met een groot deel van de beplanting die groenblijvend is. De ligging van de achtertuin is op het oosten, met zon gedurende de hele dag in het achterste deel van de tuin.
Naast de oprit is de voortuin, die voor een groot deel is bestraat. Hier kun je naar eigen idee gaan vergroenen en ook hier is genoeg plek om lekker buiten te zitten.
Bijzonderheden:
– Energielabel B;
– Koper heeft de keuze uit de volgende projectnotarissen: Van Putten Van Apeldoorn Notarissen, notaris.com of Posthuma Schutte Notariaat;
– LET OP: de woning mag alleen verkocht worden aan personen voor zelfbewoning. Beleggers kunnen de woning niet kopen!
– De woning moet nog kadastraal worden ingemeten. Dit is door verkopende partij in gang gezet.
– De woning wordt aangeboden met ‘Vrije Koop’, Woonstede heeft een terugkooprecht.
– Aanvaarding: uiterlijk 10 weken na mondelinge overeenstemming.