Drie slaapkamers en een zonnig balkon
Bewoners: “Wij hebben hier heel fijn gewoond. Het is ideaal gelegen, heeft meer dan genoeg ruimte en het zonnige balkon is echt genieten.”
Een huis, letterlijk op niveau. Deze maisonnette op de tweede en derde verdieping heeft drie slaapkamers, een ruime badkamer, lichte woonkamer en een halfopen keuken met veel bergruimte. Het balkon op het zonnige zuidoosten biedt mooi uitzicht naar de gemeenschappelijke tuin met hoge bomen, zitjes en speelgelegenheid voor de kinderen. Bij de maisonnette horen een ruime berging in de onderbouw en een vaste parkeerplek.
Het appartementengebouw staat in de groene Burgemeestersbuurt; een populaire wijk vlak bij het bos en op 5 minuten fietsen van het centrum. Basisscholen, een kinderdagverblijf, de bushalte, sportfaciliteiten en het treinstation zijn in de nabijheid. Op minder dan 1,5 kilometer ligt het centrum van Ede met winkels, speciaalzaken, vele restaurants en uitgaansgelegenheden.
De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
Op de begane grond is de centrale entree van dit karakteristieke appartementengebouw. Via de trap is de maisonnette, gesitueerd op de tweede en derde verdieping, te bereiken. De (fietsen)berging op de begane grond heeft een oppervlakte van 7.8 m2.
Appartement:
Tweede verdieping:
Bijna aan het einde van de galerij is de entree van deze lichte maisonnette. Rechts in de hal zijn een bergkast, de toiletruimte met fonteintje en de trap naar de derde verdieping. De meterkast bevindt zich aan de andere zijde.
Dubbele deuren in de hal geven toegang tot de keuken, die in verbinding staat met de woonkamer. De woonkamer met gaskachel heeft een groot raam aan de zuidoostkant en een deur naar het balkon. Er is genoeg ruimte voor een zithoek, tv-meubel, dressoir en een eettafel.
In de keuken staat een lichte U-opstelling met onder- en bovenkasten, lades en inbouwverlichting. De gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koel-/vriescombinatie blijven achter, terwijl de vaatwasser ter overname wordt aangeboden.
Derde verdieping:
Als je dit type maisonnette kent, dan weet je dat er veel ruimte op de derde verdieping is. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers te bereiken, waarvan twee groot genoeg zijn om in te delen als tweepersoonskamer. De derde slaapkamer is te gebruiken als kinderkamer, werkkamer of hobbyruimte. Ook is er een bergkast op deze verdieping.
De lichte badkamer is ingedeeld met een douche, toilet en een wastafelmeubel. De douchecabine is in 2022 vernieuwd en de toiletpot een jaar eerder.
Exterieur:
Het meer dan 4.10 meter brede balkon op het zuidoosten is een fijne plek om buiten te zitten. Aan het balkonhek is een waslijn gemaakt en het uitzicht naar de gemeenschappelijke tuin met hoge bomen is fraai.
Bijzonderheden:
– Houten kozijnen, deels voorzien van isolatieglas;
– De kozijnen in de keuken zijn in 2020 vernieuwd;
– Gezamenlijke tuin met speelgelegenheid voor de kinderen;
– Glasvezel aanwezig;
– Servicekosten € 157,50 per maand;
– Actieve VvE die bezig is met het proces van verduurzaming;
– Een ruime (fietsen)berging.