Ruime woning met 4 slaapkamers, een veranda en een diepe tuin
LET OP: Deze woning wordt verkocht door Woonstede. Vanaf 21 mei 2025 wordt de woning op de vrije markt aangeboden (in plaats van verkoop onder voorwaarden).
De Rubensstraat is een rustige straat in de kindvriendelijke wijk Maandereng, aan de zuidkant van Ede. In deze straat staat deze ruime woning, met een aangebouwde veranda en een diepe tuin op het noordoosten. In totaal zijn er vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping. De woning vormt een goede basis om naar eigen smaak te gaan moderniseren en stylen, dus of je nu van de populaire japandi-stijl of bohemien houdt… deze woning is perfect voor jou!
Wonen in de wijk Maandereng heeft veel voordelen; de uitvalswegen naar de A12/A30 zijn in de nabijheid en je woont op loop-/fietsafstand van het winkelcentrum, de Kenniscampus, de bioscoop en het ziekenhuis. Met de fiets is het Intercitystation Ede-Wageningen goed bereikbaar en na een paar minuten sta je bij de bushalte.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Ben je nieuwsgierig naar de ruimte in dit huis? Loop dan naar de voordeur en vervolgens naar de hal. Hier zijn de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. Op de trap ligt tapijt en de laminaatvloer ligt op bijna de hele begane grond.
De woon-/eetkamer bevindt zich aan de voorzijde, met drie grote ramen aan de zonnige zuidwestkant. Bij de groene muur is een deur, die toegang geeft tot het trapportaal met de toiletruimte. Aan de achterzijde is de ruime keuken, met een deur naar de aangebouwde veranda. In de keuken staat een lichte hoekopstelling met diverse apparatuur. De veranda, gebouwd van hout, is heel licht dankzij de ramen en het dak van doorschijnende golfplaten.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. Aan de voorzijde zijn twee slaapkamers, waaronder de hoofdslaapkamer, en de slaapkamer aan de achterzijde heeft een groot dakraam.
De badkamer, met rode accenten, is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, tweede toilet, wastafelmeubel en een handdoekenradiator. Ook hier zorgt een dakraam voor veel lichtinval.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot een ruime overloop, met de opstelling van de HR-ketel en de wasmachineaansluiting. Vanaf hier zijn een berging, aan de voorzijde, en een slaapkamer, aan de achterzijde, te bereiken. In de nok is een ruime bergzolder.
Exterieur:
In de voor- en achtertuin zie je bestrating en gevarieerde beplanting, die je als basis kan gebruiken om een tuin naar eigen smaak aan te leggen. In de achtertuin staan schuttingen aan twee kanten en aan de achterzijde, naast de berging, is een poort naar de steeg. De achtertuin, met twee terrassen, is gesitueerd op het noordoosten.
Bijzonderheden:
– Verwarming en warm water via een HR-ketel;
– Aangebouwde veranda aan de achterzijde;
– Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping;
– Energielabel C;
– Koper heeft de keuze uit de volgende projectnotarissen: Van Putten Van Apeldoorn Notarissen, notaris.com of Posthuma Schutte Notariaat;
– LET OP: de woning mag alleen verkocht worden aan personen voor zelfbewoning. Beleggers kunnen de woning niet kopen!
– De woning wordt aangeboden met ‘Vrije Koop’, Woonstede heeft een terugkooprecht.