Nadat je op zaterdagavond heerlijk hebt gegeten en geborreld met vrienden, word je de volgende dag uitgerust wakker. In alle rust loop je naar beneden, zet je koffiezetapparaat aan en maakt een heerlijke cappuccino. De zon schijnt al volop, je opent de schuifdeur naar het terras en loopt met je koffie naar buiten. Je hoort alleen de vogeltjes fluiten. Wat een rust, hier is het heerlijk wakker worden.
Kom binnen
In deze fijne woning voel je je meteen thuis. De entree van deze woning zit aan de voorkant. Steek de sleutel in het slot, open de deur en loop naar binnen. Je komt meteen in de keuken. Hier probeer je straks de nieuwste recepten uit en kun je heerlijke tafelen. Aan de achterzijde van de woning vind je de fijne woonkamer die uitkijkt op het terras én het voedselbos. En extra fijn, het terras heeft al een ingebouwde buitenkeuken. Wat een luxe!
In het midden van de woning vind je het toilet, de meterkast en ook de trap naar de eerste verdieping. Loop naar boven en je vindt er de 2 woningbrede slaapkamers en de badkamer met toilet. Met een vaste trap kom je op de ruime zolder en de techniekruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger. De zolder richt je helemaal naar wens in. Wordt het de master bedroom of toch een plek om fijn te kunnen werken?
Heb je een auto? Die parkeer je op de parkeerplaats die grenst aan de collectieve tuin. Je fiets plaats je in je eigen berging. Ideaal voor als je lekker op de fiets het bos in wilt. Het Sysseltse Bos ligt tenslotte om de hoek. Zie jij jezelf hier al wonen?
Indien je beschikt over een parkeerplaats en een berging, dan is er een bijdrage van circa €33 per maand aan servicekosten voor de VvE.